[G-SYNC] Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H Intel® Core™ Ultra 9-275HX up to 5.4GHz Processor, 76MB Cache, 24x Cores, 24x Threads / 32GB DDR5 RAM / 16TB Ultra-Fast NVMe SSD / 16" WQXGA (2560x1600) 240Hz, OLED Display / NVIDIA 50 Series GeForce RTX 5090 24GB GDDR7 Dedicated Graphics / <span style="font-size: 20px; color: #00BFFF; font-weight: bold;">Windows 11 Professional (64bit)</span> / Intel WI-FI 7 BE200 Wireless LAN / Bluetooth 5.4 / 5.0MP Web Camera with E-shutter / 3 x USB Type-A / 2x USB-C (Thunderbolt™ 4, DisplayPort™ 2.1) / 1 x HDMI 2.1 / 1x Headphone and Microphone Combo Jack / 1 x RJ45 / RGB Backlit Keyboard / 4 stereo speakers with Nahimic Audio / Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H Intel® Core™Ultra 9 RTX 5090 Gaming Laptop Deal[G-SYNC] Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H Intel® Core™ Ultra 9-275HX up to 5.4GHz Processor, 76MB Cache, 24x Cores, 24x Threads / 32GB DDR5 RAM / 16TB Ultra-Fast NVMe SSD / 16" WQXGA (2560x1600) 240Hz, OLED Display / NVIDIA 50 Series GeForce RTX 5090 24GB GDDR7 Dedicated Graphics / Windows 11 Professional (64bit) / Intel WI-FI 7 BE200 Wireless LAN / Bluetooth 5.4 / 5.0MP Web Camera with E-shutter / 3 x USB Type-A / 2x USB-C (Thunderbolt™ 4, DisplayPort™ 2.1) / 1 x HDMI 2.1 / 1x Headphone and Microphone Combo Jack / 1 x RJ45 / RGB Backlit Keyboard / 4 stereo speakers with Nahimic Audio / Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H Intel® Core™Ultra 9 RTX 5090 Gaming Laptop Deal [83F5006QSA/16TB] / [+] GET FREE EVETECH NEO Premium Gaming Backpack / 3 YEARS WARRANTY + FREE DELIVERY !